Innovv K2

System nagrywania K2 z dwiema kamerami, GPS i stałą mocą do wielogodzinnych wycieczek. Zawiera aplikację mobilną do łatwej obsługi nagrań i ustawień. Szczegóły techniczne K2 przedstawiono w poniżej. Próbki wideo są wyświetlane na globalnym kanale Innovv.

Komponenty K2

0 DVR
1 Wskaźnik WiFi
2 Wskaźnik nagrywania
3 Wskaźnik fotografii
4 Wskaźnik GPS
5 Przycisk zasilania
6 Złącze kamery A (przód)
7 Złącze kamery B (tył)
8 Złącze kabla GPS
9 Złącze kabla zasilającego
10 Port mini USB

 

 

11 Gniazdo kart Micro SD
12 Podkładka gumowa
13 Śruba kciukowa
14 Kabel wideo
15 Aparat A (przód)
16 Aparat B (tył)
17 Wodoszczelne złącze
18 Moduł GPS
19 Konwerter 12 V na 5 V
20 Szkło obiektywu

Najważniejsze funkcje
Produkt wysokiej jakości
Oprócz prostego i kompaktowego stylu wszystkie części są zaprojektowane do użytku w ekstremalnych warunkach. Cały system został stworzony z myślą o trwałości specjalnie dla motocykli. K2 to jedna z najlepszych kamer motorowych dzisiaj.
          Automatyczne ciągłe nagrywanie wideo z funkcjami bezpieczeństwa
Nagrywanie rozpoczyna się 10 sekund (opcjonalnie) po uruchomieniu dzięki niezawodnemu aparatowi silnikowemu. K2 obsługuje również nagrywanie w pętli. Nasz produkt wykorzystuje system plików z tzw. recyklingu, aby uchwycić najnowsze nagrania. Podczas ciągłego nagrywania kamerą, najstarsze pliki zostają zastąpione, by zapewnić ciągłą “pętlę” nagrań. Aby zwiększyć czas potrzebny na przechodzenie przez pętlę, wystarczy zaopatrzyć się w większą kartę pamięci do maksymalnej obsługiwanej pojemności 256 GB.
              Wbudowany GPS automatycznie zapisuje trasę
Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS nagrania INNOVV K2 zawierają dane o lokalizacji i prędkości. Dzięki aplikacji mobilnej możesz śledzić trasę, teren na mapie oraz śledzić i udostępniać swoje wycieczki znajomym. GPS można łatwo wyłączyć za pomocą aplikacji.
Aplikacja mobilna do prostego pobierania wideo
Możesz przeglądać i pobierać filmy oraz zmieniać ustawienia i oglądać wideo na żywo bezpośrednio na telefonie. Zawiera wbudowane funkcje do konfiguracji i udostępniania.
100% odporny na warunki atmosferyczne system kamer
K2 jest przeznaczony dla motocykli więc możesz być pewien, że jest całkowicie chroniony bez względu na warunki atmosferyczne. Aparat uchwyci Twoje doświadczenia podczas jazdy w ciężkim deszczu, podczas burz i silnych wiatrów.
Innovv K2 to system kamer FULL HD z przodu i z tyłu
Łatwy w instalacji, wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne i niezawodny. Obsługuje karty pamięci Micro SD o pojemności do 256 GB, umożliwiając do 19 godzin nagrywania Full HD.

 

Rozdzielczość wideo

Dwie rozdzielczości są obsługiwane we wszystkich trybach fotografowania (Ciągłe, Pętla, Migawka).
HD 1080p / 30fps
720p / 60fps

Kamera nagrywa w sposób ciągły w obu trybach, gdy karta jest pełna lub zapętla stare nagrania, aby nigdy nie zatrzymać nagrywania. (System najpierw usuwa najstarsze nagrania, ale w przypadku dużej karty może upłynąć kilka godzin, zanim pierwszy film zostanie usunięty). Nawet w trybie pętli można zrobić migawkę zdarzenia, które można zabezpieczyć przed usunięciem.

Transformator DC 12V na 5V

Inteligentna konstrukcja, mały rozmiar, dobrze zbudowany, stabilne połączenie, bezpiecznik 2A, wodoodporny zestaw.
Okablowanie:
Czerwony przewód: dodatnie złącze akumulatora.
Czarny przewód: ujemne złącze akumulatora.
Żółty przewód: podłącz do dowolnego modułu, który włącza się po włączeniu zapłonu (reflektor, lampka kontrolna).

Cechy: Przełączanie między trybem parkowania i jazdy jest automatyczne. Inteligentne źródło zasilania opóźnia rozpoczęcie nagrywania 10 sekund po włączeniu zapłonu.

Podłączanie przewodów

Innovv K2 Kábel csatlakoztatás       waterproof connector        Innovv K2 csatlakozók       K2 vezetékezés